Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

(zespół połączony: kuratorzy dla dorosłych wykonujący orzeczenia w sprawach karnych oraz kuratorzy rodzinni wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich) 

Adres:

Sąd Rejonowy w Wieluniu
Plac Jagielloński 1
98 - 300 Wieluń

Kierownik Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

Dorota Łuczko-Krzyżanowska
pok. 02, tel. 43 84 20 124
fax: 43 65 68 970
e-mail: kuratorzy@wielun.sr.gov.pl

Kierownik Sekretariatu

Jacek Kuc
pok. 01, tel. 43 84 20 138
e-mail: jacek.kuc@wielun.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi:

1) kuratorzy dla dorosłych

Dorota  Łuczko-Krzyżanowska - wtorek, czwartek, piątek
pok. 02, tel. 43 84 20 124
e-mail: kuratorzy@wielun.sr.gov.pl
 
Krystyna Wolniaczyk - środa, czwartek
pok. 03, tel. 43 84 20 126
e-mail: krystyna.wolniaczyk@wielun.sr.gov.pl
 
aplikant kuratorski - Karolina Olejnik
pok. 05, tel. 43 84 20 167
e-mail: karolina.olejnik@wielun.sr.gov.pl
 
Katarzyna Lochno - poniedziałek, środa
pok. 04, tel. 43 84 20 125
e-mail: katarzyna.lochno@wielun.sr.gov.pl
 
Grażyna Wójciak - czwartek, piątek
pok. 04, tel. 43 84 20 125
e-mail: grazyna.wojciak@wielun.sr.gov.pl
 
Zbigniew Szmigiel - wtorek, środa
pok. 08, tel. 43 84 20 121
e-mail: zbigniew.szmigiel@wielun.sr.gov.pl
 
Sylwia Kasprzyczak-Rogala - poniedziałek, środa
pok. 07, tel. 43 84 20 133
e-mail: sylwia.kasprzyczak-rogala@wielun.sr.gov.pl

Anna Bociąga - poniedziałek, piątek
pok. 05, tel. 43 84 20 167
e-mail: anna.bociaga@wielun.sr.gov.pl
 
2) kuratorzy rodzinni

Joanna Paździor - wtorek, czwartek
pok. 06, tel. 43 84 20 114
e-mail: joanna.pazdzior@wielun.sr.gov.pl
 
Agnieszka Zaremba - poniedziałek, piątek
pok. 06, tel. 43 84 20 114
e-mail: agnieszka.zaremba@wielun.sr.gov.pl
 
Lidia Janusiak - czwartek, piątek
pok. 07, tel. 43 84 20 133
e-mail: lidia.janusiak@wielun.sr.gov.pl
 
Barbara Płatek-Szmigiel - wtorek, czwartek
pok. 08, tel. 43 84 20 121
e-mail: barbara.platek-szmigiel@wielun.sr.gov.pl
 
Katarzyna Sułot-Drobnik - wtorek, środa
pok. 03, tel. 43 84 20 126
e-mail: katarzyna.sulot-drobnik@wielun.sr.gov.pl
 
Helena Jasicka-Fertała - wtorek, środa
pok. 05, tel. 43 84 20 167
e-mail: helena.jasicka-fertala@wielun.sr.gov.pl

Rejestr zmian dla: Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Wieluniu
Wytworzył:
Edyta Szczepaniak
Opublikował:
Tomasz Ciupa
Dokument z dnia:
2017-12-06
Publikacja w dniu:
2017-12-06
Opis zmiany:
zaktualizowano listę kuratorów